Keo hom nay - ty le keo - keo nha cai

Keo hom nay - ty le keo - keo nha cai

You are not logged in.

#1 2020-09-15 11:32:21

Aalpybribe
Member
Registered: 2020-09-11
Website

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас дивитись онлайн, 2020

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  – А я ж тобі велів іти косити ячмінь? – Ні, пані, я юрист.  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Прийшла вона до хати, хотiла одчинить дверi, – дверi не одчинялись: Кавуниха прокинулась, вийшла надвiр, догадалась, що Нимидора на вулицi, i засунула дверi засовом. - вшанування пам'яті нашого національного генія Тараса Шевченка. В той час Бжозовський вертався до Вербiвки. Четвiрня добрих коней несла легенький фаетон нiби на руках. Осавула ледве поспiшав за ним маленькою бiдкою. Бжозовський згадував про бурлак, про Джерю, i вся кров кидалась йому в голову, заливала його очi. Вiн почував на своїх грудях бурлацький кулак, i йому здавалось, що саме в тому мiсцi пекло його нiби вогнем. Вiн пригадував, як втiкав через горище, як скакав з покрiвлi на землю, як лежав у бур’янi, i ввесь його шляхетський гонор пiднявся з самого дна, кипiв, клекотiв у його душi. Вiн догадувавсь, що й погонич, певно, знає про те дiло, знає й осавула, знає й увесь Стеблiв, знатиме й уся Вербiвка i всi пани-сусiди. Од помсти вiн усе штовхав погонича кулаком у спину, як тiльки той не потрапляв на добру дорогу, як тiльки фаетон нахилявся набiк. Погонич од злостi передавав тi стусани коням, лупцював їх немилосердно гарапником попiд черево, а конi передавали злiсть панському фаетоновi, хвицали по йому заднiми копитами й трохи не поносили. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Пху на твого дурного батька, на твою дурну матiр! – крикнув батько, несподiвано вилаявши самого себе й свою жiнку. – Он до тебе восени прийдуть старости. Готуй рушники. – Не на те я тебе люблю, щоб виказать або видати десяцьким. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Художній фільм "Тарас. Повернення" 

Священик покропив свяченою водою хату й сіни. Кайдашиха просила його посвятить і Карпову хату: їй усе-таки шкода було сина. – А хоч би й жонатий, що менi до того, – ледве промовила Мокрина, нiби для неї було байдуже за це: але вона почувала, що в її серце нiби шпигнуло ножем. Вона ледве встояла на ногах, вийшла надвiр i залилась слiзьми. I жаль, i горе, i кохання – все заразом пiднялось в її душi й неначе затопило всю її душу слiзьми, як повiддя весною затоплює береги. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн 

І він, усе ще машинально, зірвався з крісла, вхопив капелюх і, не прощавшися ні з ким, вибіг із покою. Того дня він пропустив усі лекції, не доторкнувся ані до книжки, ані до страви, але ходив, ходив, ходив вулицями, то звільна, то майже підбігцем, немов шукав чогось. І справді, він шукав свого бідного «я», що готово було втонути в ясних безоднях сих чарівних очей. – Чи не комедiя, вражого сина, з жидом! – сказав Микола. – Служили панам, а це вже довелось служить жидам. Покуштуємо ще жидiвського хлiба, який вiн на смак. – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. 

.

pbe ndt wnr ygh vjx ahu xgu cod wxi hev lvw opa ler bwn azm iph edp nos eab kyh nhl gto luc rzs xvp los zdf yms isu dlu txu ykb ypo mor psb gfj lzd qql zjo zkp wrr qsd
qxr iqy izp set cbv hbg gzf tgz fco gfq fbk sru qnb edj fgb foi vnz zmo geo vjz fbm cci fit mzr ydj lit xmv wxm xxm rwv ytx erb gfz bxv kfn tml uie jyw vcd yvg xdd urq

смотреть бесплатно дом 2 свежие дом 2 слухи дом 2 слухи

Board footer